Dp ОКИ НАДЕЖДА

Архив 2014г.

Творчески календар за 2014 година


декември

PROGRAMA DEKEMVRI copy

ноември

programa noemvri copy

октомври

programa oktomvri copy

септември

PROGRAMA_09.

юли и август

PROGRAMA_JUKI_I_AUGUST_copy

юни

PROGRAMA_JUNE_copy

май

ОБЩИНСКИ КУЛТУРЕН ИНСТИТУТ „НАДЕЖДА“

 П  Р О  Г  Р А  М  А

 М. МАЙ  2014

PROGRAMA_MAY_copy

маркер

31 май / събота / открита сцена пред ОКИ „Надежда‛ – 16.00 ч.

  

Ден на детето – празничен концерт на духов оркестър от Перник и Кюстендил

nnn

28 май / сряда / открита сцена в парк „Света Троица‛ – 17.30 ч.

Концерт на Джаз формация „София‛

nnn

22 май / четвъртък / Концертна зала ОКИ „Надежда‛ – 13.00 ч.

Празничен концерт на учениците от 98 ОУ кв. Илиенци по случай 24 май – Ден на славянската писменост и култура с участието на камерна формация от „Симфониета „София‛

nnn

22 май / четвъртък / НЧ „Васил Левски‛ гр. Карлово – 18.00 ч.

  

Концерт на квартет „Еолина‛ – Празник на розата

nnn

21 май / сряда / открита сцена в парк „Света Троица‛ – 17.30 ч.

Концерт на Джаз формация „София‛

nnn

20 май / вторник / летище София – Терминал 2 – 16.00 ч.

Концерт на квартет „Еолина‛

nnn

20 май  / вторник / Концертна зала ОКИ „Надежда‛ – 18.30 ч.

  

„Полъх от изток‛ – концерт на „Симфониета‛София‛ 

гост диригент Нели Банс – Франция

солист Антония Евгениева – пиано

nnn

19 май / понеделник / Дворец на културата гр. Перник – 18.00 ч.

Празничен концерт на Джаз формация „София‛ – солист Станислава Димитрова – Съни

Посветен на 24 май – ден на славянската писменост и култура

nnn

16 май / петък  / „Музей за история на „София‛ – 18.30 ч.

Концерт на Джаз формация „София‛

nnn

15 май  / четвъртък /  Концертна зала ОКИ „Надежда‛ – 19.00 ч.

  

Концерт на СКХ „Васил Арнаудов‛ с диригент Теодора Павлович и квартет от „Симфониета „София‛

nnn

14 май / сряда / открита сцена в парк „Света Троица‛ – 17.30 ч.

  

Концерт на Джаз формация „София‛

nnn

13 май / вторник / КЦ „Люлин‛ – 18.00 ч.

Литературен салон с участието на квартет от „Симфониета „София‛

nnn

12 май  / понеделник / Концертна зала ОКИ „Надежда‛ – 15.00 ч.

Празник на 141 СОУ – Концертна програма на учениците

nnn

09 май / петък / зала „Света София‛ – 19.00 ч.

  

Традиционен концерт на „Симфониета „София‛ по случай 9 май – Ден на Европа

nnn

09 май / петък / Метростанция „Сердика‛ – 12.00 ч.

Концерт на Джаз формация „София‛ посветен на 9 май – ден на Европа

Вход свободен

 

април

ОБЩИНСКИ КУЛТУРЕН ИНСТИТУТ „НАДЕЖДА“

 П  Р О  Г  Р А  М  А

 М. АПРИЛ  2014

nnn

30 април / сряда / Концертна зала ОКИ „Надежда‛ – 15.00 ч. 

Празничен концерт на децата от дом „Асен Златаров‛ р-н Надежда

nnn

24 април / четвъртък / Концертна зала ОКИ „Надежда‛ – 19.00 ч.

Празничен концерт на НЧ „Съзнание‛ р-н Надежда

nnn

22 април / вторник / Концертна зала ОКИ „Надежда‛ – 18.30 ч.

22_APRIL_copy

ОК „Дворец  на културата‛ гр. Перник

гостува на ОКИ „Надежда‛

 Ансамбъл за народни песни и танци „Граовска младост‛

nnn

21 април / понеделник / открита сцена парк Банкя – 13.00 ч.

velikden_21_copy

Детски празник “Писани яйца” с участието на Джаз формация “София”

nnn

16 април / сряда / Концертна зала ОКИ „Надежда‛ – 16.00 ч.

Празник на учениците от 16 ОУ „Райко Жинзифов‛

nnn

15 април / вторник / КЦ „Люлин‛ – 18.00 ч.

Литературен салон – с участието на квартет от Симфониета „София‛

nnn

14 април / понеделник / Галерия ОКИ „Надежда‛ – 18.00 ч.

IZLOJBA_2_copy

КЦ „Люлин‛ гостува на ОКИ „Надежда‛ –  Откриване на изложба –  с участието на квартет от Симфониета „София‛

nnn

13 април / неделя / Открита сцена р-н Връбница – 11.00 ч.

Концерт на Джаз формация „София‛ – Празник на р- н Връбница „Цветница‛

nnn

11 април / петък / зала „Света София‛ – 19.00 ч.

11

„ЦВЕТНИЦА‛ – Празничен концерт на Симфониета „София‛

nnn

09 април / сряда / Концертна зала ОКИ „Надежда‛ – 18.30 ч.

9_APRIL_copy

„ЛАЗАРОВ ДЕН„

 Фолклорен концерт на ансамбъл „Искър‛ и

Шопски танцов ансамбъл гр. Елин Пелин при ОКИ „Искър‛

март

ОБЩИНСКИ КУЛТУРЕН ИНСТИТУТ „НАДЕЖДА“

 П  Р О  Г  Р А  М  А

 М. МАРТ  2014

PROGRAMA_MART_copy

nnn

28 март / петък / Концертна зала ОКИ „Надежда‛ – 18.00 ч.

28_mart_copy

Джаз формация „София‛

Концерт от цикъла „Известни джаз музиканти‛

Гост солист – Станислава Димитрова – Съни – вокал

 nnn

27 март / четвъртък / зала „Света София‛ – 19.00 ч.

27.03

Концерт на Симфониета „София‛ –

Гост диригент Рикардо Авербах

Под почетния патронаж на

Негово Превъзходителство Посланикът

на Република Аржентина

nnn

23 март / неделя/ Камерна зала „България‛ – 11.00 ч.

EOLINA_copy

Музикално сценичен спектакъл

„Музикални загадки с

крила и опашки‛ от цикъла

45 години квартет „Еолина‛

nnn

18 март / вторник/ Концертна зала ОКИ „Надежда‛ – 18.00 ч.

18_mart_copy

Пролетен концерт на Джаз формация „София‛ и

Духовата група от Симфониета „София‛

nnn

11 март / вторник / Концертна зала ОКИ „Надежда‛ – 18.00 ч.

Pregled_-_2_copy

Гала концерт на най- добре представилите се от прегледа на

„Любителското творчество 4-6 март 2014г‛

nnn

7 март / петък / Концертна зала ОКИ „Надежда‛ – 18.00 ч.

8_mart_copy

Празничен концерт на Симфониета „София‛ , Квартет „Еолина‛ ,

Джаз формация „София‛ и Духова група от Симфониета „София‛

по случай 8-ми март

 nnn

4-6 март  Концертна зала ОКИ „Надежда‛ – 10.00 – 17.00 ч.

Pregled_-_1_copy

Преглед на „Любителското творчество‛

nnn

4 март  / вторник / Галерия „ УНИ АРТ „ НБУ – 19.00 ч.

Untitled-1

Концерт на Симфониета „София‛ посветен на

Освобождението на България

Диригент Свилен Симеонов ,

Солисти Жерар Пуле – Франция – цигулка и

Марио Хосен – цигулка

 

nnn

ГРАФИК

ЗА ЯВЯВАНЕ НА УЧАСТНИЦИТЕ В ПРЕГЛЕДА НА

ЛЮБИТЕЛСКОТО ИЗКУСТВО

 

04 март 2014 – танцови формации

 10.00 ч. – ОДЗ № 90

1. Оти ма даде майчинко

10.15 ч. – Съюз на слепите. Тодор Митев, тел.: 089/788 46 87

1.  Група за народни танци „Витоша‛:

–  „Варненски танц‛,

–  „Шопска ръченица‛.

 10.30 – 102 ОУ „Панайот Валав‛

1. Тракийски танц

 10.45 – Ч – ще „Отец Паисий 1930‛ кв „Илиенци.

1.  Детски танцов състав с ръководител Яна Йорданова

–  „Шопски закачки‛

11.00 ч.-  Читалище „Свети Свети Кирил и Методи  1922‛  

1. Група от 2 момчета и 2 момичета ще изпълняват танци.

11.15 ч. – „Дани Денс Студио‛ при  КЦ „Люлин‛

1. Цветна игра

2.Сладурани

3.Приказка

11.30 ч. – ЦДГ № 137

1. Кулско хоро

2. Ръченица

13.00 ч. Танцова школа „Боговица‛при Ч-ще „Просвета – 1919‛ и

Ч-ще „Съзнание – 1919‛

1.  Детски игри

2.  Дайчово хоро

3.  Граовчета

 

05 март 2014 г.  ДМШ

Школа по пиано при Културен център „Люлин‛

10.00 ч. – Божидар Любомиров – пиано

– Полонез от Огински

– Етюд от Хелер

– Дремлюга – лирична песен

10.15 ч. –  Ваня Илиева

– Балада за Аделина

Школа по пиано при НЧ „Свобода‛

10.30 ч. – Борислав Цветков

 

Школа по пиано при НЧ „Св.Св.Кирил и Методий 1922‛

10.45 ч.– Тина Хамаде

–   „Говори ми нежно за любов‛ – Нино Рота

–    Менует – Бах – g-moll

11.00 ч. – Нели Илиева

–   Ригодон от Гедике

–   Етюд от Гнесина

11.15ч. – Ангел Дъндиков  – 4 пиески

11.30 ч.- Григорий Божков     –  3 пиеси от П. Хаджиев

16 ОУ „Райко Жинзифов‛ – школа по пиан

11.45 ч. – Томи Уи Цъ – 8 год.

12. 00 ч. – Анастасия Иванова Палчева, 12 г.

54 ОУ „Св.Иван Рилски‛ – пиано

12.15 ч.  – Мартин Тонев – 14 год.‛Лунна соната‛ – Бетовен

12.30 ч. – Мария Арсова – Музика из филма „Сикрет‛

140 СОУ  Иван Богоров –  пиано

12.45 ч. –   Анна Русева –  ФС гимназия,

13.00 ч.-  Красимира Любомирова – испанска гимназия.

102 ОУ „Панайот Волов‛- пиано

  13.15ч. – Мария Генова – „Лалугер‛

13.30 – Александра Димитрова – 8 год. – „Гайдарче‛ П. Хаджиев

НЧ „Ведрина‛ – пиано

102 ОУ „Панайот Волов‛- цигулка

102 ОУ „Панайот Волов‛- китар

14.00 ч. – Изабела Куртева – „Блещукай, блещукай малка звездице‛

13.45 – Рут Бачева- цигулка и  Йоана Ицова – пиано„Карибски пирати‛

14.15 ч.   – Лора Божанова

14.30  ч.   – Ина  Ламбиева

НЧ „Ведрина‛ – китарa

15.00 ч. –  Ралица Христова – 17 год. – „Ода на радостта‛ – Бетовен

14.45 ч. – Александра Кирилова – 12 год. – ‛ Greenleeves“

15.15 ч. –  Александра Кирилова и Радослав Димов – китарно дуо‛За тебе хората говорят‛

nnn

06 март 2014 г – Вокални групи и индивидуални изпълнители

10.00 ч. – Съюз на слепите. Тодор Митев

1.  Вокална група „Люлин‛- песни:

–  „Дива самодива‛,

–  „Погледни ме нежно‛,

–  „България‛,

10.30 ч. – 61 ОУ – Ръководител Катя Борисова

1. Фолклорна група „Кладенче‛- песен: „Полегнала е Гергана‛

2. Мариета Йотова  – песен „Една сълза‛

3. Вокална група „ Сребърни звънчета‛  – песен: Спиричуъл

10.45 ч. – 64 ОУ – Ръководител Теодора Дринкова

1.  Вокална група

– „Здравей, как си приятелю‛

– „ Балкански синдром‛

2.  Трио – народни песни,

– „Софийското поле‛

– „Лудо младо със засънило‛

3.   Дивделя Митева

– „Непознати улици‛

– „ Песента на щурците‛

4.  Даниела Гьошанова

– „Трябва да знам‛

– Английска песен

11.15 ч. – 140 СОУ  Иван Богоров

1.  Вокална група,

11.30 ч. – 16 ОУ „Райко Жинзифов‛

1. Вокална формация „Надежда‛.

– „Залюбила малка мома‛

11.45 – НЧ „Свобода‛

2. Вокална група

– „В джунглата‛

– „Пусто му лудо и младо‛

12.00 ч. 102 ОУ „Панайот Волов‛

1.   Вокална група „Бъркотия‛

-„Дайте шанс на песента‛ – солист Михаела Данева

-„Баба‛

2.   Вокална група „Чучулига‛

– „Леле, леле, вакло пиле‛

– „Прочулао се малко момче‛

12.15 ч. – 54 СОУ „Свети Иван Рилски‛. Г-жа Милeна Томова

1.   Кристиана Юнан 10 г. 4 клас: песен

–  „Пролетна закачка‛,

2.   Лора Славова 5 клас: песен с танц на спортна двойка,

–  „Междучасие‛,

3.  Вокална група 5-ти и 6-ти клас: песни:

– „Шарен карнавал‛.

4. Вокална група – 8 и 9 клас

– песен

12.45 ч. –   Ч – ще „Отец Паисий 1930‛ кв „Илиенци. Г-жа Илияна Влъчкова‛-

1.  Женска певческа група с ръководител Народната певица

Радка Алексиева ще изпълни 3 песни:

–  „У Недини свирки свирят‛,

–  „Шетна мома‛,

–  „Заспало е Йове‛.

2.   Цвета Владимирова (на 86 г.) песен:

–  „Жали горо‛

3.   Ела Божинова, песен:

–  „Защо си ме стара мале родила‛.

nnn

ДОПУСНАТИ ДО УЧАСТИЕ В ГАЛА КОНЦЕРТА  ОТ ПРЕГЛЕДА НА ЛЮБИТЕЛСКОТО ТВОРЧЕСТВО

НА 11 МАРТ ОТ 18.00 ч. В Концертната зала на ОКИ „Надежда‛

 

ТАНЦОВИ ФОРМАЦИИ

1.      „Дани Денс студио‛ – КЦ „Люлин‛

2.      Танцова школа „Боговица‛ – НЧ „Просвета – 1919 и НЧ „Съзнание – 1919‛

 

ДЕТСКИ МУЗИКАЛНИ ШКОЛИ

1.      Божидар Любомиров – КЦ „Люлин‛

2.      Нели Илиева – НЧ „Св. Св. Кирил и Методий‛

3.      Ангел Дъндиков – НЧ „Св.СВ. Кирил и Методий‛

4.      Анастасия Палчева – НЧ „Съзнание‛

5.      Мартин Тонев –  16 ОУ „Райко Жинзифов‛

6.      Мария Арсова – 16 ОУ „Райко Жинзифов‛

7.      Александра Кирилова – НЧ „Ведрина‛

8.      Китарно дуо – А.Кирилова и Радослав Димов – НЧ „Ведрина‛

 

ВОКАЛНИ ГРУПИ И ИНДИВИДУАЛНИ ИЗПЪЛНИТЕЛИ

1.      Вокална група „Люлин‛ – Съюз на слепите

2.     Мариета Йотова – 61 ОУ „Св. Св. Кирил и Метотий‛

3.      Даниела Гьошанова – 64 ОУ „ Цар Симеон Велики‛

4.      Вокална група  – 140 СОУ „Иван Богоров‛

5.      Вокална група „Надежда‛ –  НЧ „Свобода‛

6.      Вокална група – 16 ОУ „Райко Жинзифов‛

7.      Вокална група „Бъркотия‛ – 102 ОУ „Панайот Волов‛

8.      Вокална група „Чучулига‛ – 102 ОУ „Панайот Волов‛

9.      Лора Славова  – 54 СОУ „Св. Иван Рилски‛

10.    Вокална група – 5 и 6 клас – 54 СОУ „Св. Иван Рилски‛

11.    Цвета Владимирова – НЧ „Отец Паисий‛

12.    Ела Божинова – НЧ „Отец Паисий‛

13.    Вокална група – 15 СОУ „Адам Мицкевич‛

 

ЗАБЕЛЕЖКА:

1. Всички ръководители на състави и преподаватели  да се свържат на тел. 0884310890 – за уточняване на програмата за концерта и времето за репетиция.

 

2. Всички участници в концерта да бъдат в подходящо облекло за сцена

/ без анцузи, дънки и маратонки/.

 

nnn

ПРОГРАМА ЗА КОНЦЕРТА НА 11 МАРТ – КОНЦЕРТНА ЗАЛА ОКИ „НАДЕЖДА‛

 

1.      ОДЗ № 90  – „Оти ма даде майчинко‛

2.      ЦДГ № 137 – „Кулско хоро‛ и „Ръченица‛

3.      Ангел Дъндиков – пиано – „Тръгнал Кос‛ и „Буги‛

4.      Нели Илиева – пиано – „Ригодон‛ от Гедике

5.      Анастасия Палчева  – пиано – Прелюд от Бах

6.      Александра Кирилова – китара –

7.      Китарно дуо – А.Кирилова и Радослав Димов – НЧ „Ведрина‛ –  „За тебе хората говорят‛НЧ „Ведрина‛

8.      Божидар Любомиров – пиано –  „Дремлюга‛

9.      Мария Арсова  – пиано

10. Мартин Тонев – пиано – „Лунна соната‛ – първа част –Л. Ван  Бетовен

11. Цвета Владимирова – „Жали горо‛

12. Танцова школа „Боговица‛ – Дайчево хоро

13. Ела Божинова  –

14. „Дани Денс студио‛ – КЦ „Люлин‛

15. Вокална група „Чучулига‛ – 2 песни

16. Вокална група – 15 СОУ „Адам Мицкевич‛ – „Митро ле, Митро‛

17. Вокална група при 16 ОУ „Райко Жинзифов‛  – Весели народни песни – солисти Георгия Райкова и Даниел Георгиев, съпровод на гадулка Мартин Владимиров

18. Вокална група „Люлин‛ – Съюз на слепите – „ Погледни ме нежно‛

19. Вокална група 140 СОУ „Иван Богоров‛ – „Път на пролетта‛ и „Старата игра‛

20. Мариета Йотова – „Една сълза‛

21. Вокална група „ „Надежда‛ при НЧ „Свобода‛ – „ В джунглата‛ – съпровод на пиано – Борислав Цветков

22. Даниела Гьошанова –

23. Лора Славова  – 54 СОУ „Св. Иван Рилски‛ – песен с танцова двойка

24. Вокална група „Бъркотия‛ – 102 ОУ „Панайот Волов‛ – „Дайте шанс на песента‛ – солист Михаела Данева и „Баба‛

25. Вокална група – 5 и 6 клас – 54 СОУ „Св. Иван Рилски‛ – „Шарен карнавал‛

февруари

 

ОБЩИНСКИ КУЛТУРЕН ИНСТИТУТ „НАДЕЖДА“

 П  Р О  Г  Р А  М  А

 М. ФЕВРУАРИ 2014

 

nnn

 

28 февруари / петък / концертна зала ОКИ „Надежда‛ – 18.00 ч.

„ЧЕСТИТА БАБА МАРТА‛

Концерт на Симфониета „София‛

Солисти:

Квартет “Еолина”

Любов Уришова – цигулка

Страхил Тошков – виолончело

Диригент СВИЛЕН СИМЕОНОВ

В програмата: Корели, Моцарт, П.Стайнов, П. Владигеров

 

nnn

26  февруари / сряда / Концертна зала   ОКИ   „Надежда‛    –    18.00 ч.

Джаз сряда в ОКСИ „Надежда‛   – „С музиката на Джон Скофийлд – гост солист – ШИБИЛ БЕНЕВ – китара

 

nnn

24 февруари / понеделник / Концертна  зала   ОКИ   „Надежда‛   –   18.00 ч.

Концертна Джаз формация „София‛- солисти Стефка Оникян и участници от майсторския клас по Джаз и Поп пеене

Внимание! Поради липса на кандидати за майсторския клас обявеният концерт няма да се състои, за които молим да ни извините! 

nnn

20 февруари / четвъртък / Галерия ОКИ   „Надежда‛   –   13.00 ч.

 

Откриване изложба на мартеници и картички посветени на 1-ви и 8-ми март

на ученици от район „Надежда‛

nnn

19 февруари / сряда / Концертна зала ОКИ „Надежда‛ – 15.00 ч.

 

Викторина посветена на ВАСИЛ ЛЕВСКИ – 102 ОУ

 nnn

18 февруари / вторник / Балетна зала  –   10.00 – 17.00 ч.

 

Майсторски клас по Джаз и Поп пеене на СТЕФКА ОНИКЯН

 

 nnn

17 февруари / понеделник / Галерия   ОКИ  „Надежда‛   –   18.00 ч.

 

Откриване на Юбилейна изложба – Живопис на БОГОМИЛ БЛАГОЕВ

С участието на квартет от Симфониета „София‛

nnn

13 февруари / четвъртък / Концертна зала ОКи „Надежда‛ – 18.00 ч.

 

Концерт на Джаз формация „София‛   и  Духова група от Симфониета „София‛

„ЛЮБОВНИ БАЛАДИ‛

 nnn

12 февруари / сряда / зала „Света София‛  – 19.00 ч.

 

Концерт на Симфониета „София‛  Диригент СВИЛЕН СИМЕОНОВ

Солисти: ЕДЕЛИНА КЪНЕВА   –  сопран

И ПЕНЬО ПИРОЗОВ – тенор

„ЛЮБОВНИ АРИИ И ДУЕТИ‛

 nnn

11 февруари / вторник / Концертна зала ОКИ „Надежда‛ – 19.00 ч.

 

„ТРИФОН ЗАРЕЗАН – ДЕН НА ЛОЗАРЯ‛

ОКИ „СРЕДЕЦ‛   ГОСТУВА НА ОКИ „НАДЕЖДА‛

Концерт на фолклорни състави от ОКИ „Средец‛

януари

ОБЩИНСКИ КУЛТУРЕН ИНСТИТУТ „НАДЕЖДА“

 П  Р О  Г  Р А  М  А

 М. ЯНУАРИ  2014

 

31   януари / петък / – Концертна зала ОКИ „Надежда“ – 18.00 ч

 

Концерт на Симфониета „София“  –

Гост диригент – Кирил Ламбов

В програмата: К.Ламбов – Симфонична фантазия „Под Китайско небе“, Вариации върху Езербайджанска песен „Сокол‛ ,

Кара КараевСюита из балета „Седемте красавици“

Ф.Шопен – Концерт за пиано № 2

Солист : Антония Евгениева – пиано

 

31 януари / петък/ Концертна зала ОКИ “Надежда” – 11.30 ч. 

“Майка ми Гъската” спектакъл по музика на Морис Равел

гостува на учениците от 54 СОУ “Свети Иван Рилски”

 

 30 януари / четвъртък / Концертна зала ОКИ “Надежда” – 15.00 ч.

“Майка ми Гъската” спектакъл по музика на Морис Равел

гостува на учениците от 15 СОУ “Адам Мицкевич” и 102 ОУ “Панайот Волов”

 

29 януари / сряда/ Концертна зала ОКИ „Надежда“ 18.00 ч.                                                       

  „С музиката на Антонио Карлос Жобим“

Гост солист – Красимир Андреев – вокал

 

24 януари / петък / зала „Св. София“ – 19.00 ч.

 Концерт на Симфониета „София“

Диригент  –  Свилен Симеонов,

Солист – Ралица Петкова – цигулка

В програмата:А. Вивалди „Годишни времена“

Ф.Менделсон – Симфония № 4 “Италианска”

 

21 януари / вторник / Дом „Дълголетие“ – 11.00 ч.

Концерт на квартет „Еолина“ – Бабинден

 

17 януари / петък / Концертна зала ОКИ „Надежда“ 18.00 ч.

 

Концерт на Симфониета „София“

Диригент Свилен Симеонов,

Солист –  Ралица Петкова –

В програмата: А. Вивалди  „Годишни времена”

Ф.Менделсон – Симфония № 4 ” Италианска”

 

 

16 януари / четвъртък / ЦДГ № 84 „Детелина“ р-н Овча купел – 10.00 ч.

Образователен концерт за децата от предучилищната група – Квартет „Еолина“

 

 15 януари / сряда / Концертна зала ОКИ “Надежда” 18.00 ч.

 

   Джаз сряда в ОКИ –  Диксиленд вечер ,

Солисти:

 Невилиан Гемижев – кларинет,

Александър Борисов – цугтромбон,

 Стойко Раднев – тромпет

 

15 януари / сряда / – ЦДГ № 57 „Хосе Марти“         р-н Люлин – 10.00 ч.

Образователен концерт за децата от предучилищната група – Квартет „Еолина“

 

14 януари / вторник / КЦ „Люлин“ 18.00 ч.

Литературен салон – Квартет от Симфониета „София“

 

14 януари / вторник / – ЦДГ № 53 „Св. Троица“ – р-н Илинден – 10.00 ч.

Образователен концерт за децата от предучилищната група – Квартет „Еолина“